Pracownik Biura Obsługi Klienta i Działu Wsparcia Sprzedaży
  • Konstancin-Jeziorna
Konstancin-Jeziorna, Konstancin-Jeziorna, mazowieckie, Polska
OZE-BIOMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
27. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Odbieranie połączeń przychodzących od Klientów spółki
  • Udzielanie odpowiedzi na podstawie danych zawartych w systemie
  • Informowanie Klientów o etapie i terminie realizacji
  • Dokonywanie zgłoszeń do OSD
  • Rejestracja danych w systemie
  • Odbieranie infolinii sprzedażowej
  • Wprowadzanie umów do systemu
  • Wsparcie Działu Sprzedaży w codziennych zadaniach
  • Zbieranie i analizowanie danych na potrzeby działu
  • Wsparcie w obsłudze reklamacji

Nasze wymagania

  • Nie boisz się rozmawiać, łatwo nawiązują relacje
  • Jesteś otwarty/a, pełny/a energii oraz masz głowę pełną pomysłów
  • Masz doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta zarówno z segmentu B2C jak i B2B
  • Potrafisz pracować pod presją czasu
  • Swobodnie posługujesz się w środowisku MS Office
  • Jesteś dokładny/a i sumienny/a
  • Doświadczenie w branży OZE oraz produktach okołoenergetycznych

To oferujemy

  • Atrakcyjne stałe wynagrodzenie podstawowe
  • Możliwość rozwoju w ramach grupy
  • Szkolenia oraz pełne wsparcie merytoryczne i sprzedażowe
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
  • Forma zatrudnienia w oparciu o Umowę o pracę lub kontrakt B2B.

Zapraszamy do aplikowania, na spotkaniu rekrutacyjnym możesz poznać wszystkie szczegóły.

  • Praca Konstancin-Jeziorna
  • Pracownik fizyczny Konstancin-Jeziorna
  • Pracownik produkcji Konstancin-Jeziorna
  • Pracownik biurowy Konstancin-Jeziorna
  • Konstancin-Jeziorna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749