PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY W BIURZE POSTĘPOWAŃ
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
28. 4. 2024

1054116201

Obowiązki

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę zlecenie,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

  • wspierasz administracyjnie Biuro Postępowań w Departamencie Prawnym,
  • skanujesz dokumentację do przeznaczonej do tego aplikacji,
  • archiwizujesz dokumentację,
  • prowadzisz rejestr spraw sądowych w przeznaczonej do tego aplikacji,
  • obsługujesz korespondencję przychodzącą i wychodzącą,
  • kompletujesz dokumentację dla pełnomocników procesowych, zakładasz teczki spraw sądowych,
  • wykonujesz inne prace kancelaryjne.

Oferujemy

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864