Pracownik administracyjno-biurowy ds. ubezpieczeń
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
MGM Projekt Sp. z o.o.
1. 3. 2024

• Chcesz być częścią dynamicznego zespołu o dużym doświadczeniu i licznych sukcesach na rynku PV?
• Chcesz mieć dobrą pracę? A do tego pakiet benefitów pozapłacowych?
• Lubisz wyzwania i masz dużo energii do działania? Nasz zespół to miejsce idealne dla Ciebie. Zapraszamy na rozmowę!
MGM Projekt Sp. z o.o. tworzą ludzie. Realizujemy duże farmy fotowoltaiczne w Polsce. Zespół naszych inżynierów i specjalistów projektuje, buduje i serwisuje instalacje fotowoltaiczne w Polsce.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:
• Katowice, ul. Zabrska 19, Śródmieście
• Asystent / młodszy specjalista
• umowa o pracę / umowa zlecenie
• pełny etat
• praca stacjonarna
• praca od zaraz
Z naszej strony oferujemy:
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia
• Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy (m.in. telefon, komputer)
• Przyjazną atmosferę w pracy oraz pracę w dynamicznym zespole
• Benefity w formie opieki medycznej, ubezpieczenie na życie oraz pakiety sportowe
• Pracę stacjonarną w modelu 100% w biurze
Zakres obowiązków:
• Obsługa ubezpieczeń funkcjonujących w firmie (ubezpieczenia OC, ubezpieczenie ryzyk budowlano-montażowych, ubezpieczenia komunikacyjne i innych)
• Obsługa likwidacji szkód
• Współpraca z brokerem ubezpieczeniowym w zakresie ubezpieczeń i likwidacji szkód
• Współpraca z prawnikiem i innymi osobami w firmie w celu sprawnego usunięcia szkody
• Zarządzanie obiegiem korespondencji i dokumentów
• Przyjmowanie, rejestrowanie i wysyłanie poczty firmowej
• Wspieranie pracy innych działów, archiwizacja dokumentów
• Inne prace administracyjno-recepcyjne
Wymagania:
• Wykształcenie średnie lub wyższe lub w trakcie studiów
• Doświadczenie w pracy z ubezpieczeniami i/lub szkodami z OC i EAR/CAR
• Wysoka kultura osobista i komunikatywność
• Biegła znajomości obsługi komputera, w tym pakietu MS Office
• Dobra organizacja pracy własnej i samodzielność
• Terminowość i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
• Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikacyjnym
• Prawo jazdy kat. B mile widziane
Czekamy na Twoje CV
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MGM Projekt Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych”
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest MGM Projekt Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

  • Praca Katowice
  • Pracownik administracyjno - biurowy Katowice
  • Pracownik biurowy Katowice
  • Pracownik ds. administracji Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179