Pracownik administracyjno- biurowy z językiem holenderskim
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
PARETTI spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
17. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Odbieranie telefonów, czatów lub e-maili od użytkowników zgłaszających problemy z dostępem do aplikacji na firmowych laptopach.

Rozwiązywanie problemów technicznych związanych z aplikacją poprzez środki komunikacji zdalnej, takie jak telefon, czat lub e-mail.

Zapewnienie szybkiego i skutecznego wsparcia technicznego, aby umożliwić użytkownikom kontynuację pracy.

Wykorzystywanie dostarczonych narzędzi i wiedzy technicznej do diagnozowania i rozwiązywania problemów z aplikacją.

Kierowanie problemami, których nie można rozwiązać samodzielnie, do zespołu współpracowników i współpraca z nimi w celu znalezienia rozwiązania.

Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta.

WYMAGANIA:

Znajomość języka niderlandzkiego na poziowmie min. B2 do komunikacji z Klinentem oraz znajomość języka angielskiego na poziomie min. mocne B1 do codziennej komunikacji z zespołem Gotowość do podjęcia pierwszych kroków w obszarze IT

Nastawienie na realizację celów

Orientacja na rozwiązywanie problemów

Zdolność do efektywnej komunikacji z klientem i współpracy w zespole

OFERUJEMY:

Umowa o pracę, zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę

Praca na pełny etat

Praca w modelu hybrydowym - 30% pracy w ciągu miesiąca w biurze

Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

Liczne i nietsandardowe benefity, m.in. dostęp do platform rozrywkowych oraz wspomagających rozwój zawodowy i osobisty, Multisport Plus i wiele innych.

Pracę w branży przyszłości

  • Praca Katowice
  • Pracownik administracyjno - biurowy Katowice
  • Pracownik biurowy Katowice
  • Pracownik produkcji Katowice
  • Pracownik ochrony Katowice
  • Pracownik socjalny Katowice
  • Pracownik umysłowy Katowice
  • Pracownik kolei Katowice
  • Pracownik fizyczny Katowice
  • Pracownik utrzymania ruchu Katowice
  • Pracownik ds. administracji Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179