Pracownik Administracyjno-Biurowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Dussmann Polska Sp. z o.o.
13. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Oferujemy:

  • Długotrwałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wyposażenie we wszelkie narzędzia niezbędne do pracy

Wymagania :

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Chęć do podjęcia pracy na stałe
  • dyspozycyjność  w godz. 7-17 od poniedziałku do piątku
  • niekaralność,
  • mile widziany status studenta,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikacyjnym

Zadania:

  • Prowadzenie ewidencji gości
  • Wydawanie kart i kluczy
  • Obsługa klientów
  • Kontakt z najemcami

  • Praca Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik instytucji kultury Warszawa
  • Pracownik na wysokościach Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228