Pracownik administracyjno - biurowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
CLAR SYSTEM
27. 4. 2024

Zakład Pracy Chronionej Clar System zatrudni na stanowisko:Pracownik administracyjno - biurowy

Obowiązki

  • wsparcie obiegu dokumentów – przygotowywanie dokumentacji do podpisu, jej ewidencjonowanie i rozdysponowywanie
  • organizacyjne i administracyjne wsparcie dla Biura i pracowników
  • tworzenie zestawień, raportów, analiz
  • obsługa petentów, ścisła współpraca z Działem Kadr

Wymagania

  • minimum średnie wykształcenie
  • sumienność, skrupulatność, umiejętność analitycznego myślenia, podejmowanie inicjatywy
  • bardzo dobra organizacja pracy w dynamicznym środowisku
  • cierpliwość – nawet jeśli ktoś pyta o to samo po raz dziesiąty
  • obsługa Office 365 (Word, Excel, Power Point, Outlook
  • mile widziane doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnościami

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • rozwój zawodowy
  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy oraz dostęp do szkoleń

  • Praca Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik utrzymania ruchu Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448