Pracowniczka / Pracownik w domach opieki
  • Niemcy
Niemcy, całe Niemcy, 0, Niemcy
Socco Stuttgart GmbH
17. 4. 2024

Jako niemiecka agencja z ponad 30-letnim doświadczeniem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • podstawowa pielęgnacja pacjentów
  • podawanie posiłków
  • kontrola stanu zdrowotnego pacjenta (pomiar ciśnienia, wagi, cukru)

Wymagania

  • dyspozycyjność na teren całych Niemiec
  • min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • min. 3-letnie doświadczenie w opiece nad seniorami

Oferujemy

  • niemiecka umowa o prace na czas nieokreślony
  • zarobki miesięczne ok. 2300 euro netto
  • dodatki za prace w sobote, niedziele, swieta i nocki
  • darmowa kwatera na terenie domu opieki lub w pobliżu miejsca pracy
  • ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych
  • dodatki swiateczne
  • stały kontakt telefoniczny z polskim koordynatorem od poniedziałku do piątku
  • cotygodniowe zaliczki do 200 euro
  • zlecenia na minimum 4 tygodnie z możliwością przedłożenia w danym domu opieki (możliwość przejęcia)
  • możliwość wyjazdu od zaraz lub w późniejszych terminach

  • Praca Niemcy
  • Praca za granicą
  • Pracownik ochrony Niemcy
  • Pracownik biurowy Niemcy
  • Pracownik fizyczny Niemcy
  • Pracownik produkcji Niemcy

  • 113 169
    19 179