Pracownicy pomocy międzynarodowej: pomoc społeczna, pielęgniarstwo i medycyna
  • Wrocław, dolnośląskie
Wrocław
JOBABROAD
5. 6. 2024
2800€-4500€

Pole/kategoria stanowiska: Wsparcie społeczne, Higiena, personel pomocniczy, Zdrowie

Cele

Aktywnie uczestnicząc w tym projekcie stworzonym przez lokalne organizacje, przyczyniasz się do wzmacniania i wspierania lokalnych specjalistów w ich codziennych wyzwaniach. Pomagasz także humanitarnym organizacjom pozarządowym i lokalnym strukturom społecznym w osiąganiu ich celów.

Rodzaj umowy: CDD

Prawdopodobny termin rozpoczęcia: LIPIEC/SIERPIEŃ 2024

Status: Agent ds. rozwoju

Stanowisko dyżurne: Republika Południowej Afryki (Kapsztad, Durban); Mauritius (Port-Louis); Mozambik (Maputo); Angola (Luanda); Republika Zielonego Przylądka (Sao Vicente i Praia)

Specyficzne zadania

Psychologowie i pracownicy socjalni: zapewniacie znaczące wsparcie lokalnym profesjonalistom w przeciążonych strukturach. Do Twoich zadań należy przede wszystkim: Pomoc pracownikom placówek oświatowych, w których działamy; Organizuj zajęcia rozrywkowe i edukacyjne; Opracuj zabawne warsztaty wprowadzające w języku angielskim lub portugalskim; Podnoszenie świadomości dzieci na temat znaczenia właściwej higieny; Praca z dziećmi ze specjalnymi potrzebami; Identyfikować przyczyny i konsekwencje problemów związanych z sytuacją dzieci; Wdrażać programy instytucjonalne i społeczne na rzecz osób znajdujących się w trudnej sytuacji; Udzielanie porad i pomocy ludziom; Zapewnienie, że usługi i zasoby świadczone osobom znajdującym się w trudnej sytuacji są dostosowane do ich potrzeb i że ich prawa są szanowane.

Pielęgniarki: Jako pielęgniarki masz następujące zadania: Obserwacja i zbieranie danych klinicznych; Informacja i edukacja osoby; Monitorowanie zmian stanu zdrowia ludzi; Opieka i zajęcia w celach diagnostycznych lub terapeutycznych; Koordynacja i organizacja zajęć i opieki; Kontrola i zarządzanie materiałami, urządzeniami i produktami medycznymi; Szkolenia i informacje dla nowych pracowników i stażystów.

Lekarze: Twoje zadania jako lekarza obejmują: Obserwację i gromadzenie danych klinicznych; Informacja i edukacja osoby, jej otoczenia i grupy osób; Monitorowanie zmian stanu zdrowia ludzi; Opieka i zajęcia o celach diagnostycznych lub terapeutycznych; Koordynacja i organizacja zajęć i opieki; Kontrola i zarządzanie materiałami, urządzeniami i produktami medycznymi; Szkolenia i informacje dla nowych pracowników i stażystów.

Podczas tej misji będziesz zaangażowany w różnorodne zadania. Jednak Twoja dokładna rola będzie zależeć od Twojej specjalizacji, poziomu doświadczenia i celów.

Miesięczne wynagrodzenie brutto :

Warunki szczegółowe

- Czas trwania i okres: 12 miesięcy z możliwością przedłużenia i rozpoczyna się 5 sierpnia 2024 r. bez okresu próbnego.

- Języki robocze: angielski, portugalski, hiszpański lub francuski

- Oferowane wynagrodzenie brutto: od 2800 do 4500 euro w zależności od doświadczenia i dyplomów

Inne zalety:

Dodatek za niepewność w wysokości 10% (miesięcznie) - Ubezpieczenie medyczne obejmujące całodobową opiekę - Plan płatnych urlopów: 5 tygodni płatnego urlopu/rok - Indywidualna premia mieszkaniowa (50%) - Dodatek za obłożenie zagraniczne: 15%

Wymagania

Bądź ekspertem w swojej dziedzinie i miej poczucie inicjatywy

Posiadasz co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe

Dobra znajomość języka angielskiego, francuskiego lub portugalskiego

Mile widziani Ukraińcy z podstawową znajomością języka angielskiego

Posiadać paszport ważny co najmniej 3 miesiące

Bądź otwarty na obcą kulturę

Możliwość wyjazdu za granicę

Aby aplikować: CV + list motywacyjny

  • Praca Wrocław
  • Pomoc dentystyczna Wrocław
  • Pomoc kuchenna Wrocław
  • Pomoc domowa Wrocław
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Wrocław
  • Specjalista ds. kadr i płac Wrocław
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Wrocław
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Wrocław
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Wrocław
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Wrocław
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851