Prace pomocnicze przy produkcji
  • Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie, Siemianowice Śląskie, Śląskie, Polska
AXXIA PPT PPTJOB Sp. z o.o.
22. 5. 2024

Agencja Pracy Tymczasowej PPT Sp. z o.o. (Certyfikat 8101) dla naszego Klienta poszukujemy do pracy osób na stanowisko:
Miejsce pracy:
Siemianowice Śląskie
Opis stanowiska: - pakowanie wyrobów i półproduktów w opakowania zbiorcze,
- oznakowywanie (etykietowanie) opakowań z wyrobem,
- układanie gotowych produktów lub opakowań zbiorczych na paletach,
- zabezpieczanie paletowych jednostek ładunkowych taśma lub folią, - wykonywaniu prac pomocniczych podczas procesu produkcji,
- ręczne prace transportowe, - dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy
Wymagania:
-chęć oraz motywacja do pracy, Oferujemy: -umowę o pracę, -wynagrodzenie 4300 zł brutto miesięcznie + premia do10% za przepracowany miesiąc,
-pracę od poniedziałku do piątku na trzy zmiany.

  • Praca Siemianowice Śląskie
  • Pracownik produkcji Siemianowice Śląskie
  • Siemianowice Śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018