Prace pomocnicze na produkcji
  • Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie, Siemianowice Śląskie, śląskie, Polska
PPT Sp. z o.o.
23. 5. 2024

Agencja Pracy Tymczasowej PPT Sp. z o.o. (Certyfikat 8101) dla naszego Klienta poszukujemy do pracy osób na stanowisko:Prace pomocnicze przy produkcjiMiejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Obowiązki

  • pakowanie wyrobów i półproduktów w opakowania zbiorcze,
  • oznakowywanie (etykietowanie) opakowań z wyrobem,
  • układanie gotowych produktów lub opakowań zbiorczych na paletach,
  • zabezpieczanie paletowych jednostek ładunkowych taśma lub folią,
  • wykonywaniu prac pomocniczych podczas procesu produkcji,
  • ręczne prace transportowe,
  • dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy

Wymagania

  • chęć oraz motywacja do pracy.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie 4300 zł brutto miesięcznie + premia do10% za przepracowany miesiąc,
  • pracę od poniedziałku do piątku na trzy zmiany.

  • Praca Siemianowice Śląskie
  • Pracownik produkcji Siemianowice Śląskie
  • Siemianowice Śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509