Praca za granicą - montaże
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Heavy Holding Sp. z o.o.
10. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
monter maszyn i urządzeń
Kraj: Niemcy
Wymagania: * mile widziane doświadczenie w pracy jako monter maszyn /pomocnik montera lub monter konstrukcji/rurociągów * znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem - nie jest to warunek konieczny * Mile widziane dodatkowe uprawnienia na wózki, zwyżki, manitou * Gotowość do pracy wyjazdowej * Odpowiedzialność za powierzone zadania
Warunki pracy:
Zapewniamy:
* umowę o pracę
* narzędzia, ubrania robocze
* darmowe zakwaterowanie i transport
Obowiązki:
* montaż mechaniczny urządzeń przemysłowych na podstawie rysunku technicznego
* serwis mechaniczny maszyn i urządzeń
* raportowanie bieżących prac
* obsługa narzędzi i elektronarzędzi

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246