Elektromonter - praca za granicą na terenie DE
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
24. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • przerabianie, zarabianie wiązek samochodowych elektrycznych,
  • obsługa maszyn produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • gotowość do wyjazdu 02.04.2024 - warunek konieczny,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • prawo jazdy kat. B,
  • zdolności manualne.

To oferujemy

  • miesięczne zlecenie z możliwością regularnych wyjazdów,
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z oddelegowaniem,
  • pracę w systemie 8 godzinnym,
  • wynagrodzenie miesięczne w wysokości 12000 zł,
  • możliwość zaliczki w dniu wyjazdu,
  • DARMOWY transport i zakwaterowanie,
  • BONUS za polecenie osoby do pracy - 400 zł brutto.

  • Praca Łódź
  • Pracownik na wysokościach Łódź
  • Elektromonter Łódź
  • Elektromonter pomiarów Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551