Praca w korporacji z j. niemieckim
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
L.M. Group Poland
21. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Numer referencyjny: 2022

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:
- Praca z językiem niemieckim,
- Kontakt telefoniczny i e-mailowy z klientem,
- Odpowiadanie na podstawowe pytania techniczne,
- przekazywanie informacji do innych działów,
- przygotowywanie raportów okresowych oraz dziennych.

Wymagania:
- Komunikatywny j.niemiecki oraz angielski (min. B2),
- Otwartość na nowe wyzwania oraz komunikatywność,
- Wysoka kultura osobista.

Nasz klient oferuje:
- stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- liczne benefity pozapłacowe,
- nowoczesne biuro oraz zgrany zespół,
- liczne kursy i szkolenia.

  • Praca Poznań
  • Pracownicy uczelni w Polsce Poznań
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Poznań
  • Doradca podatkowy w Polsce Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448