Młodszy specjalista ds. wsparcia klienta z j. niemieckim
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
11. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Miejsce pracy: Poznań/hybrydowo

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Tryb pracy: hybrydowy (praca z biura min. 5 razy w miesiącu) bądź zdalny
  • Start pracy w kwietniu lub maju 2024
  • Narzędzia do wykonywania pracy
  • Szkolenie wdrożeniowe, gdzie wszystkiego Cię nauczymy
  • Rozwój w ramach wewnętrznych ścieżek karier
  • Benefity: Prywatne ubezpieczenie zdrowotne, kursy językowe, nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji w Poznaniu, dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin, paczka powitalna, bonus za polecenie pracownika, bonus za relokację, bonus roczny

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Dobra znajomość MS Office
  • Rozwinięta zdolność komunikacji i obsługi klienta
  • Umiejętność pracy w zespole

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Rozwiązywanieproblemów technicznych związanych z oprogramowaniem
  • Codzienny kontakt z użytkownikami niemieckojęzycznymi
  • Zapewnienie wsparcia na najwyższym poziomie zgodnie z standardami firmy
  • Obsługa poczty elektronicznej

Oferta dotyczy pracy stałej.

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. obsługi klienta Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. telekomunikacji Poznań
  • Specjalista ds. PR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315