Praca w biurze w centrum miasta
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, Warmińsko-mazurskie, Polska
Telbridge
9. 5. 2024

Jeżeli czytasz tę ofertę pracy i : • szukasz pracy na pełen etat lub
 • chcesz dorobić do domowego budżetu,
 • jesteś studentem/uczniem i potrzebujesz grafiku dopasowanego do zajęć,
 • jesteś rodzicem i sztywne godziny pracy Ci nie odpowiadają lub
 • po prostu poszukujesz dla siebie dodatkowego zajęcia.

Mamy na to rozwiązanie!
Zostań telefonicznym Doradcą Klienta!
Zakres obowiązków: • udzielanie informacji, wprowadzanie danych do systemu
 • nawiązywanie długofalowych relacji z klientami
 • dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta
 • dbanie o dobry wizerunek Firmy

Co oferujemy? • stabilną podstawę 27,70 złotych brutto/godzinę
 • wysokie i realne do wypracowania premie
 • umowę ze składkami ZUS lub studencką,
 • możliwość pracy w godzinach 8:00-21:00 (w ramach godzin grafik jest w pełni elastyczny- sam decydujesz, w których godzinach Ci się najlepiej pracuje)
 • wypłatę zawsze na czas

Co dodatkowo? • autorską aplikację do zbierania punktów i wymiany ich na wartościowe nagrody – telewizory, głośniki, vouchery i wiele innych
 • możliwość skorzystania z Karty Multisport Plus
 • konkursy indywidualne i grupowe z ciekawymi i wartościowymi nagrodami
 • wyjścia integracyjne

Czy coś więcej?
Tak! Oferujemy możliwość pracy zdalnej po około 3 miesięcznym okresie wdrożenia stacjonarnego.
Czego oczekujemy?
Wszystko czego Ci potrzeba to dyspozycyjność na 5 dniowe szkolenie dnia 13 maja i chęć do pracy!
Reszty nauczymy Cię podczas szkolenia wstępnego.
Chcesz się więcej o nas dowiedzieć?
Jesteśmy stabilną firmą, charakteryzującą się ugruntowaną pozycją na rynku pracy. Od 17 lat świadczymy usługi i współpracujemy ze znanymi i szanowanymi na polskim rynku markami.
-Poznaj nas lepiej!
Facebook: Telbridge Olsztyn/ Instagram: olsztyn_telbridge
Miejsce pracy: Telbridge Olsztyn, plac Jana Pawła II 1A
Chcesz do nas dołączyć? Aplikuj przesyłając swoje CV.
Do zobaczenia!
Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Telbridge Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w ul. Zagnańska 49, 25 – 528 Kielce w celach rekrutacyjnych i wykorzystanie mojego numeru kontaktowego i adresu e-mail do w/w celu. Pełna wersja klauzuli informacyjnej znajduje się na stronie www.telbridge.pl.”

  • Praca Olsztyn
  • Doradca podatkowy w Polsce Olsztyn
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Olsztyn
  • Pracownicy uczelni w Polsce Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293