Pracownik biurowo - administracyjny
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, Warmińsko-mazurskie, Polska
W Polsce praca
22. 3. 2024

Aktualnie do naszego biura w Olsztynie - wpolscepraca.pl poszukujemy:
Nr. certyfikatu 17348
Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie pionu HR
Obowiązki:
• prace administracyjno - gospodarcze
• działania organizacyjne i administracyjne związane z zakwaterowaniem pracowników
• rozwiązywanie bieżących problemów związanych z pracownikami, zakwaterowaniem itp
Wymagania - przyjmujemy także bez doświadczenia :
• dobra organizacja pracy
• obowiązkowość i szczegółowość
• pomysłowość i inicjatywa
• zdolności komunikacyjne i umiejętność budowania relacji
- mile widziana znajomość języka rosyjskiego
Oferujemy:
• możliwość stażu
• możliwość rozwoju zawodowego
• miłą atmosferę i dobry humor w naszym zespole
• możliwość zakwaterowania ,
Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U nr.133,poz.833)”.

  • Praca Olsztyn
  • Pracownik administracyjno - biurowy Olsztyn
  • Pracownik biurowy Olsztyn
  • Pracownik fizyczny Olsztyn
  • Pracownik ochrony Olsztyn
  • Pracownik socjalny Olsztyn
  • Pracownik produkcji Olsztyn
  • Pracownik kolei Olsztyn
  • Pracownik umysłowy Olsztyn
  • Pracownik utrzymania ruchu Olsztyn
  • Pracownik ds. administracji Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749