Praca/ Stanowisko: Tapicer
  • Gronowo Elbląskie
Gronowo Elbląskie, Gronowo Elbląskie, Warmińsko-mazurskie, Polska
BAT-TECH
14. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Stanowisko: Tapicer
Firma: BAT-TECH, producent mebli tapicerowanych
Lokalizacja: ul. Krótka 3, 82-335 Jegłownik
Oferujemy:
Pracę w systemie jednozmianowym
Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
Cały etat
Terminową wypłatę wynagrodzenia
Obowiązki:
Tapicerowanie - nakładanie tkaniny na całe wyroby lub podzespoły
Mocowanie materiałów obiciowych do szkieletu mebla
Kontrola jakości bryły przed przystąpieniem do pracy
Prawidłowe przygotowanie powierzchni do obicia
Wymagania:
Doświadczenie w zawodzie jako tapicer
Dbałość o jakość wykonywanych elementów i powierzony sprzęt
Dyspozycyjność, dokładność, solidność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę
Umiejętność pracy w zespole
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie CV za pośrednictwem portalu .
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

  • Praca Gronowo Elbląskie
  • Gronowo Elbląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228