Praca na produkcji od zaraz!
  • Kostrzyn nad Odrą
Kostrzyn nad Odrą, Kostrzyn nad Odrą, Lubuskie, Polska
SGP Group Sp. z o.o.
19. 3. 2024

Human&Hunter Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą, która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów.
Nr 6664 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.
Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik produkcji.
W Human&Hunter czeka na Ciebie:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od pierwszego dnia,
Praca pn-pt 3 zmiany,
Wolne weekendy,
Atrakcyjny system premiowy,
Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia,
Możliwość rozwoju oraz awansu,
Chcesz pracować ze znajomym? Otrzymaj 400zł brutto za polecenie go do pracy!
Zakres zadań:
Proste prace produkcyjne,
Montaż elementów zgodnie z instrukcją,
Kontrola wizualna produktów.
Oczekiwania wobec Kandydatów:
Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,
Chęci do pracy oraz nauki,
Własny dojazd do pracy.

  • Praca Kostrzyn nad Odrą
  • Pracownik produkcji Kostrzyn nad Odrą
  • Kostrzyn nad Odrą - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228