( PS ) Pracownik produkcji - gastronomia
  • Kostrzyn nad Odrą
Kostrzyn nad Odrą, Kostrzyn nad Odrą, lubuskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
10. 4. 2024

SGP APT Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą, która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów. Nr 19292 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie: Pracownika produkcji dział gastronomii

Obowiązki

  • Przygotowywanie różnego rodzaju kanapek lub dań obiadowych,
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania

  • Posiadanie podstawowych zdolności kulinarnych,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Mile widziana książeczka sanepidu.

Oferujemy

  • Umowa zlecenie na cały etat,
  • Atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzeń,
  • Realna możliwość rozwoju i awansu,
  • Przyjazna ekipa współpracowników,
  • Szkolenie stanowiskowe i opiekę Koordynatora.

  • Praca Kostrzyn nad Odrą
  • Pracownik produkcji Kostrzyn nad Odrą
  • Pracownik biurowy Kostrzyn nad Odrą
  • Pracownik fizyczny Kostrzyn nad Odrą
  • Kostrzyn nad Odrą - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228