Praca na produkcji - MONTER - Skawina
  • Skawina
Skawina, Skawina, Małopolskie, Polska
BSPL 1 Sp. z o.o.
25. 2. 2024
Informacje o stanowisku

OPIS
Firma produkcyjna, do swojego nowego zakładu w Skawinie, poszukuje pracowników na stanowisko monter.
Zadania:
- montaż chłodnic oraz modułów chłodzących
- montaż i demontaż komponentów produktów zgodnie z ustalonym procesem technologicznym, wg instrukcji
- dbanie o porządek na stanowisku pracy
- wykonywanie kontroli wyrobów i komponentów w toku produkcji
Nasze oczekiwania:
- umiejętność posługiwania się elektronarzędziami oraz narzędziami ręcznymi
- umiejętność czytania rysunków technicznych oraz instrukcji
- sumienność i zaangażowanie w pracy
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
- uczciwość i prawdomówność
- doświadczenie w pracy na produkcji
- doświadczenie w montażu komponentów
Oferujemy:
- umowę o pracę
- pakiet medyczny LUX MED
- kartę sportową
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności
- pracę od poniedziałku do piątku
- atrakcyjny system premiowania
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres: @
Uprzejmie informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.
Prosimy o dołączenie oświadczenia o wy­ra­że­niu zgo­dy na prze­twa­rza­nie da­nych oso­bo­wych przez BSPL 1 Sp. z o.o. w Krakowie w ce­lu re­kru­ta­cji:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BSPL 1 Sp. z.o.o. z siedzibą w Krakowie zgodnie z zapisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."
W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BSPL 1 Sp. z.o.o. z siedzibą w Krakowie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb przyszłych rekrutacji." Administratorem danych jest BSPL 1 Sp. z.o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Skośna 20, 30-383 Kraków. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. W przypadku wyrażenia zgody na administrację danych ma Pani/Pan również prawo dostępu do treści podanych przez siebie informacji, ich poprawiania oraz prawo do zgłoszenia żądania ich usunięcia.

  • Praca Skawina
  • Monter Skawina
  • Pracownik produkcji Skawina
  • Skawina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714