Praca na produkcji | monter | rysunek techniczny
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad
2. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Idealna praca:
dla doświadczonych pracowników produkcji, którzy zostaną z nami do emerytury (tu poczujesz się doceniony)
dla osób, które zaczynają karierę zawodową, chcą zdobyć cenne umiejętności i rozwijać z nami skrzydła z satysfakcją
Super atmosfera, spokojne tempo pracy i zarobki od 5000 zł do 6000 zł brutto na początek
Lokalizacja: Wrocław, Psie Pole (dojazd własny)
oferujemy:
- umowę o pracę
- wynagrodzenie podstawowe 5000-6000 zł brutto na start (w zależności od doświadczenia)
- możliwa podwyżka po okresie próbnym
- premie kwartalne i świąteczne
- praca od poniedziałku do piątku - wolne weekendy
- stopniowe wdrożenie i opieka doświadczonego pracownika
spokojne tempo pracy cały rok
- karta sportowa, prywatna opieka medyczna, program emerytalny, wczasy pod gruszą, stołówka na terenie zakładu i wiele więcej
zadania:
- prace precyzyjne na podstawie rysunku technicznego
- obsługa narzędzi pomiarowych
oczekujemy:
- praktycznej znajomości czytania rysunku technicznego
- umiejętności obsługi narzędzi pomiarowych
- gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
Napisz SMS o treści ŚLUSARZ + Twoje imię. Oddzwonię jak najszybciej to możliwe i porozmawiamy o szczegółach

  • Praca Wrocław
  • Redaktor techniczny Wrocław
  • Pracownik na wysokościach Wrocław
  • Monter Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659