Praca Manager kawiarni
  • Pomiechówek
Pomiechówek, Pomiechówek, mazowieckie, Polska
Koloryt Plus Sp. z o.o.
8. 5. 2024

Szukamy managera do prowadzenia nowo powstałej kawiarni przy deptaku nad rzeką Wkrą.Szukamy właśnie Ciebie jeśli:- Posiadasz doświadczenie w kawiarni na kierowniczym stanowisku,- Jesteś osobą otwartą, uśmiechniętą i komunikatywną,- Możesz pochwalić się umiejętnościami efektywnej sprzedaży i indywidualnego podejścia do każdego Gościa,- Jesteś osobą odpowiedzialną w działaniu,- Jesteś osobą zaangażowaną, komunikatywną i przepełnioną pozytywną energią to szukamy właśnie Ciebie!Zakres obowiązków:- Zarządzanie kawiarnią,- Dbałość o obsługę klienta i wizerunek lokalu,- Dbałość o najwyższą jakość produktów,- Uczestnictwo w planowaniu i działaniach związanych z rozwojem lokalu,- Realizacja postawionych celów,- Inicjowanie oraz wdrażanie działań marketingowych mających na celu zwiększanie sprzedaży,- Otwartość na nowe wyzwania. Lokal znajduję się 2 km od dworca w Pomiechówku, 40 min pociągiem od Dworca Gdańskiego.Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie cv na adres lub o kontakt telefoniczny pod nr. tel. 500-113-938.

Obowiązki

Wymagania

Oferujemy

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Pomiechówek
  • Manager Pomiechówek
  • Pomiechówek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293