Praca - Magazynier
  • Miastków Kościelny
Miastków Kościelny, Miastków Kościelny, Mazowieckie, Polska
Polargos Sp. z o. o.
26. 3. 2024
Informacje o stanowisku

MAGAZYNIER
Bezpłatny dojazd na wybranych trasach
Miejsce pracy:
OZIEMKÓWKA 57A
Opis stanowiska:
• Odbiór towaru z produkcji na magazyn,
• Przygotowanie wysyłek,
• Załadunek aut,
• Wykonywanie innych czynności na magazynie.
Wymagania:
• Gotowości do pracy zmianowej (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00),
• Chęć do nauki,
• Umiejętność obsługi komputera,
• Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień na kierowanie wózkami widłowymi.
Oferujemy:
• Pierwszą umowę o pracę już na maksymalny czas określony,
• Solidną podstawę wynagrodzenia plus możliwości premiowe,
• Możliwość dołączenia do prywatnej opieki zdrowotnej (pakiety medyczne)
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
• Motywacyjne programy pracownicze,
• Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie,
• Możliwość zmierzenia się z nowymi wyzwaniami w ciekawym zespole ludzi,
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o zasięgu międzynarodowym.
Obowiązek informacyjny RODO: https://www.polargos.pl/pl/rodo.
Telefon kontaktowy: 664-344-455.
więcej szczegółów zostanie przedstawionych na spotkaniu.

  • Praca Miastków Kościelny
  • Magazynier Miastków Kościelny
  • Miastków Kościelny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714