ZATRUDNIĘ MONTAŻYSTĘ OKIEN - PRACA OD ZARAZ
  • Garwolin
Garwolin, Garwolin, Mazowieckie, Polska
Maxbo s.c.
7. 3. 2024

Jesteśmy jednym z liderów sprzedaży i montażu stolarki okiennej, drzwiowej, osłon zewnętrznych oraz bram garażowych.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy montażystę stolarki. Poszukujemy głównie osób z doświadczeniem.
Obowiązki:
-Montaż stolarki okiennej, rolet zewnętrznych i bram garażowych według przyjętych standardów firmy
-Serwisowanie stolarki (regulacje, naprawy)
Wymagania:
-Doświadczenie w montażu stolarki okiennej, rolet zewnętrznych i/lub bram garażowych.
-Zdolność do czytania i interpretowania rysunków technicznych.
-Sumienność i dokładność w pracy.
-Umiejętność obsługi narzędzi montażowych.
-Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole.
-Prawo jazdy kategorii B
Oferujemy:
-Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
-Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i zaangażowania
-Przyjazną atmosferę pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego.
-Narzędzia i sprzęt potrzebne do wykonywania obowiązków.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na maila euromaxbo(a)gmail.com
lub kontakt telefoniczny pod numer 732-581-125

  • Praca Garwolin
  • Garwolin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448