PRACA HOLANDIA- Spawacz TIG
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.
15. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Spawanie metodą TIG,
  • Przygotowanie elementów pod spawanie,
  • Składanie oraz montaż części według rysunków technicznych.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w spawaniu metodą TIG,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Wiedza o właściwościach stali nierdzewnej,
  • Umiejętność samodzielnej pracy,
  • Dobra komunikatywna znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY:
  • 990€ NETTO tygodniowo,
  • Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę (pokój jednoosobowy),
  • Bezpłatny samochód leasingowy bądź dodatek do paliwa jeśli dojeżdżasz własnym pojazdem,
  • Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym,
  • Bezpłatne ubezpieczenie,
  • Możliwość rozwoju.

  • Praca opolskie
  • Spawacz opolskie
  • Spawacz Strzelce Opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377