Elektryk - Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, śląskie, Polska
ArcelorMittal Poland
2. 5. 2024

9903

Obowiązki

  • przeglądami, remontami, usuwaniem awarii i usterek urządzeń elektrycznych,
  • zabezpieczeniem sprawności maszyn i urządzeń,
  • monitorowaniem stanu zapasów działu, w tym części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych oraz zgłaszaniem bieżących potrzeb zakupowych,
  • rejestrowaniem danych o przestojach i pozostałych pracach,
  • wykonywaniem zleconych prac przy urządzeniach i instalacjach elektroenergetycznych,
  • współpracą z pracownikami zespołu technicznego, produkcji.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie lub zawodowe oraz ogólną wiedzę z zakresu elektryki,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • wiedzę na temat zasad działania i budowy podstawowych urządzeń elektrycznych, takich jak silniki i aparatury sterownicze,
  • umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych,
  • uprawnienia SEP,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.

Oferujemy

  • czynnościami łączeniowymi na stacjach elektroenergetycznych o napięciu 110kV, 33kV, 20kV, 6kV i 0.4kV,
  • przygotowaniem strefy pracy i dopuszczeniem do pracy brygad remontowych,
  • zapewnieniem ciągłości zasilania i usuwaniem skutków awarii i zakłóceń,
  • nadzorami nad wykonywaniem prac przez specjalistyczne firmy diagnostyczne, pomiarowe i remontowe,
  • możliwość zapoznania się z obsługą cyfrowych sterowników polowych z opcją  zabezpieczeń i automatyki sieciowej,
  • oględzinami stacji elektroenergetycznych.

Źródło: ArcelorMittal/Praca

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Elektryk Dąbrowa Górnicza
  • Technik elektryk Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864