Poszukujemy Doświadczonego Specjalisty ds. Sprzedaży
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Import Investment Group sp. z o.o..
11. 6. 2024

Czy jesteś ekspertem w branży zabawkowej z doświadczeniem w sprzedaży? Czy potrafisz obsługiwać istniejącą sieć klientów i pozyskiwać nowe kanały dystrybucji zarówno w świecie rzeczywistym, jak i wirtualnym? Jeśli tak, to ta oferta jest dla Ciebie!
Jesteśmy firmą z ugruntowaną pozycją na rynku zabawkowym, która od lat dostarcza wysokiej jakości zabawki. Naszym głównym celem jest teraz rozwój sprzedaży naszej marki własnej.
Twoje zadania:
Zarządzanie i rozwijanie naszej sieci sprzedaży i dystrybucji.
Obsługa istniejących klientów i pozyskiwanie nowych.
Wsparcie w promocji naszej marki w sieci online.
Wykorzystanie swojej ekspertyzy w branży zabawkowej do osiągnięcia naszych celów.
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie na pełny etat.
Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów.
Pracę w doświadczonym zespole.
Jeśli jesteś gotowy dołączyć do nas i pomóc nam osiągnąć nasze cele, czekamy na Twoje zgłoszenie! Dołącz do nas i razem zmieńmy świat zabawek!

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Specjalista ds. finansów Katowice
  • Specjalista ds. reklamy Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678