Poszukiwany Brukarz/Pomocnik brukarza/Pracownik drogowy PRAC
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Inpro-Bud
5. 4. 2024

Firma drogowa poszukuje brukarza, pomocnika brukarza, który dołączy do naszego zespołu. Wymagane doświadczenie przy układaniu kostki brukowej i krawężników.
Wykonujemy różne zadania na terenie Poznania i okolic.
Lokalizacja firmy(miejsca codziennej zbiórki) Suchy las.
Obowiązki:
-Układanie kostki brukowej i krawężników
-Przygotowywanie podłoża i ustawianie obrzeży
-Przycinanie i układanie płyt chodnikowych
-Wykonywanie innych prac brukarskich
Oferujemy:
-Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji
-Ubezpieczenie grupowe
-Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w firmie
-Przyjazną atmosferę pracy w zespole
-Umowę o pracę
-Ubranie robocze
Mile widziane:
-prawo jazdy kat. B
-prawo jazdy kat. B+E
Stawka 32/h+ w zależności od kwalifikacji + premia
Kontakt: 601370892
Zapraszamy do współpracy!

  • Praca Poznań
  • Brukarz Poznań
  • Pracownik umysłowy Poznań
  • Pracownik biurowy Poznań
  • Pracownik kolei Poznań
  • Pracownik fizyczny Poznań
  • Pracownik ochrony Poznań
  • Pracownik socjalny Poznań
  • Pracownik produkcji Poznań
  • Pracownik ds. administracji Poznań
  • Pracownik instytucji kultury Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570