Poszukiwany Doradca Techniczny
  • Oświęcim
poszukiwany Doradca Techniczny
Oświęcim, Oświęcim, Małopolskie, Polska
FHU COMPLEX
10. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Udzielanie profesjonalnej pomocy technicznej klienyom w zakresie naszych produktów i usług

Analiza potrzeb klientów oraz proponowanie odpowiednich rozwiązań technicznych

Doradztwo w zakresie instalacji, konfiguracji i obsługi naszych produktów

Rozwiązywanie problemów technicznych klientów oraz udzielanie wsparcia technicznego

WYMAGANIA:

Wykształcenie średnie lub wyzsze techniczne

Doświadczenie w obszarze sprzedaży narzędzi bedzie dodatkowym atutem

Umiejętność klarownej komunikacji i pracy z klientem

Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodna komunikację

Umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych kompetencji

Prztyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów

  • Praca Oświęcim
  • Doradca Oświęcim
  • Oświęcim - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246