Doradca Techniczno - Handlowy
  • Lędziny
Lędziny, Lędziny, śląskie, Polska
HRK S.A.
18. 5. 2024

Rekrutujemy dla

Poszukujemy Kandydatów dla naszego Klienta, firmy będącej producentem i dystrybutorem materiałów i akcesoriów do szlifowania i polerowania, o stabilnej pozycji na polskim rynku.

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z istniejącymi na terenie woj. dolnośląskiego, opolskiego i śląskiego.
  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów.
  • Analiza potrzeb klientów i dopasowywanie oferty do ich wymagań.
  • Monitorowanie rynku i konkurencji.
  • Dostarczanie informacji zwrotnej do zespołu zarządzającego.

Wymagania pracodawcy

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w sprzedaży technicznej.
  • Doświadczenie w sprzedaży akcesoriów do szlifowania, polerowania, materiałów ściernych.
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu.
  • Umiejętności pracy w zespole.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientem.

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Samochód, laptop, telefon służbowy.
  • Pracę w przyjaznej firmie.
  • Szkolenia sprzedażowe i produktowe.
  • Dużą swobodę w działaniu, ponieważ firma stawia na dojrzałość biznesową.

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • Praca Lędziny
  • Doradca Lędziny
  • Przedstawiciel handlowy Lędziny
  • Lędziny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322