Poszukiwana księgowa
  • Świebodzice
Świebodzice, Świebodzice, dolnośląskie, Polska
Maxpol
11. 4. 2024

Lokalna firma transportowa zatrudni doświadczoną osobę na stanowisko księgowej.

Obowiązki

  • Obecnie poszukujemy osoby z doświadczeniem w księgowości. Wykształcenie nie jest konieczne, gdyż oferujemy pełne szkolenie.
  • Do obowiązków należeć będzie wystawianie faktur kosztowych, uzupełniających oraz ewentualnych korekt.
  • Rozliczanie kierowców z zaliczek oraz z przedstawionych rachunków.

Wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia w dziale księgowości/rachunkowości.

Oferujemy

  • Stabilne miejsce zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Wysokie wynagrodzenie wypłacane terminowo.
  • Możliwość rozwoju.

  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego pod 730014740

  • Praca Świebodzice
  • Księgowa Świebodzice
  • Księgowy Świebodzice
  • Świebodzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190