KSIĘGOWA/Y
  • Wałbrzych
KSIĘGOWA/Y
Wałbrzych, Adama Pługa 12, 58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie
Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Wałbrzychu
16. 4. 2024
od 4 400 do 5 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Charakterystyka wykonywanej pracy: księgowa/y w administracji publicznej.
Ogólny zakres obowiązków: księgowanie dowodów księgowych w systemie FK, dokonywanie opisu merytorycznego faktur i rachunków, przygotowywanie przelewów, sporządzanie sprawozdań budżetowych i finansowych, prowadzenie spraw dotyczących przekazywania dotacji jednostkom samorządu terytorialnego i ich rozliczanie, obsługa budżetu w systemie Trezor dotycząca zapotrzebowania na środki budżetowe, zarządzania harmonogramem wydatków budżetowych, wniosków i decyzji budżetowych, prowadzenie ewidencji środków trwałych, praca w systemie płacowym i systemie ZUS PŁATNIK w zakresie wynagrodzeń i umów zleceń (wprowadzanie danych zleceniobiorców, zgłoszenie do ubezpieczeń, wyrejestrowanie z ubezpieczeń), rozliczanie umów zleceń i należności finansowych urzędników wyborczych.

Inne wymagania
umiejętność strategicznego myślenia umiejętność pracy pod presją czasu, dobra organizacja pracy własnej, umiejętności analityczne i organizacyjne, umiejętność budowania dobrych relacji z ludźmi, dyspozycyjność obywatelstwo polskie, znajomość przepisów ustawy o finansach publicznych, ustawy o rachunkowości, znajomość klasyfikacji budżetowej (mile widziana znajomość
systemu TREZOR), pełna zdolność do czynności prawnych, korzystanie z pełni praw publicznych, brak skazania prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, znajomość pakietu MS Office.
Staż pracy/doświadczenie zawodowe:
mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości w jednostkach sektora finansów publicznych

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
średnie zawodowe, ekonomicznewyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

  • Praca Wałbrzych
  • Księgowa Wałbrzych
  • Księgowy Wałbrzych
  • Główny księgowy Wałbrzych
  • Wałbrzych - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749