Pracownik produkcji (k/m)
  • Grójec
Grójec, Grójec, mazowieckie, Polska
Trenkwalder
16. 5. 2024

Aktualnie dla naszego Klienta, dużego, międzynarodowego producenta z branży automotive, który posiada swój zakład produkcyjny w Grójcu, poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:

  • praca przy produkcji foteli samochodowych,
  • montaż elementów konstrukcji foteli,
  • obsługa maszyn oraz linii produkcyjnej,
  • dbanie o jakość produkowanych wyrobów.

Wymagania:

  • zdolności manualne,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku (zmiany 6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00),
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełny etat,
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie po okresie próbnym,
  • wynagrodzenie zasadnicze + do 15% premii regulaminowej,
  • dodatek za pracę w nocy,
  • możliwość pracy w nadgodzinach w sobotę/niedzielę płatne 100%,
  • wolne weekendy,
  • rozwój w dziedzinie mechaniki i obsługi maszyn,
  • szkolenia wprowadzające dla nowych pracowników oraz opieka trenera wewnętrznego podczas pierwszych tygodni pracy,
  • zapewniamy bezpłatny dojazd z Warki, Białobrzegów, Radomia oraz Nowego Miasta nad Pilicą.

  • Praca Grójec
  • Pracownik produkcji Grójec
  • Pracownik fizyczny Grójec
  • Pracownik biurowy Grójec
  • Grójec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322