Portfolio Manager
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
ATERIMA HR
23. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków należeć będzie:

  • wdrożenie metodyki zarządzania projektami w organizacji
  • doradztwo w obszarze zarządzania projektami
  • identyfikacja i rozwiązywanie problemów
  • planowanie działań i monitorowanie postępów
  • mentoring zespołu

  • posiadasz doświadczenie na stanowiskach Portfolio Managera lub związanych z zarządzaniem projektami
  • posiadasz dogłębną wiedzę na temat zarządzania różnorodnymi projektami
  • cechuje Cię umiejętność szczegółowej analizy danych
  • potrafisz przekazywać wiedzę i skuteczne zarządzać zasobami projektowymi
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B
  • współpracę z firmą jeden dzień w tygodniu
  • pracę stacjonarną w godzinach 8:00-16:00
  • możliwość aktywnego uczestnictwa w procesie doskonalenia organizacji w obszarze zarządzania projektami

  • Praca Gliwice
  • Manager Gliwice
  • Account manager Gliwice
  • Project Manager Gliwice
  • Product manager Gliwice
  • HR Manager Gliwice
  • Content Manager Gliwice
  • Key Account Manager Gliwice
  • Business Development Manager Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448