Poprowadź sklep Inmedio Trendy Słubice Park Handlowy SPARK - bez wkładu
  • Słubice
Słubice, Słubice, Lubuskie, Polska
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
21. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie i zarządzanie sklepem Inmedio Trendy (art. spożywcze, alkohol, prasa, akcesoria)

  • Realizacja sprzedaży w sklepie

  • Dbanie o profesjonalną obsługę Klienta

  • Budowanie i zarządzanie Zespołem

WYMAGANIA:
  • Działalność gospodarcza (możesz ją założyć dopiero po szkoleniu)

  • Umiejętność obsługi klienta

  • Zarządzanie zespołem

  • Zaangażowanie

  • Obsługa kasy fiskalnej (będzie dodatkowym atutem)

OFERUJEMY:
  • Bez wkładu własnego

  • Lokal bez opłat

  • Sklep w pełni wyposażony

  • Nie płacisz za towar

  • Opłacony i zatowarowany sklep (brak wkładu własnego)

  • Długofalowa współpraca (umowa na czas nieokreślony)

  • Szkolenia

  • Wsparcie na start i w trakcie prowadzenia sklepu

  • Wypłata prowizji na czas

  • Praca Słubice
  • Przedstawiciel handlowy Słubice
  • Słubice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509