Doradca Klienta kaes. Słubice
  • Słubice
Słubice, Słubice, Lubuskie, Polska
kaes.
23. 5. 2024

W kaes. tworzymy warunki do rozwoju, dla każdego zarówno osób z wieloletnim doświadczeniem w branży modowej jak i tych kandydatów, dla których współpraca z nami jest pierwszym doświadczeniem zawodowym.
Budując nasze zespoły zapraszamy do współpracy osoby z pasją do mody, angażujące się w pracę zespołową, lubiące kontakt z klientem i ceniące sobie stabilne zatrudnienie.

Obecnie do naszego zespołu kaes. poszukujemy osoby na stanowisko
Doradca Klienta - Sprzedawca
Wymiar etatu: 1/1

Twój zakres obowiązków:
profesjonalna obsługa klienta i aktywna sprzedaż (tego nauczymy Cię zgodnie z najwyższymi standardami),
dbanie o ekspozycję towaru na podstawie instrukcji Visual Merchandising, (nasz dział VM i Twój przełożony przygotuje Cię do samodzielnej pracy),
praca zespołowa i wzajemne wsparcie w wykonywaniu codziennych obowiązków, takich jak: przyjęcia dostaw, przygotowanie asortymentu do ekspozycji, obsługa przy kasie, utrzymanie porządku w sklepie.

Nasze wymagania:
zaangażowanie, chęć do pracy i rozwoju (to coś z czym trzeba do nas przyjść a my będziemy Cię w tym wzmacniać każdego dnia pracy),
pozytywne nastawienie do budowania relacji z klientem, komunikatywności i otwartości,
zainteresowanie modą, markowymi produktami z asortymentu kaes.
dyspozycyjność do pracy w godzinach otwarcia sklepu, w tym min. 2 soboty w miesiącu,
dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w sieci sklepów odzieżowych.

Oferujemy:
otrzymasz umowę o pracę
zapewnimy Ci szkolenia wdrożeniowe oraz stanowiskowe,
będziesz pracować z rozpoznawalnymi markami fashion, w tym naszą marką własną kaes.,
skorzystasz z rabatów pracowniczych na zakupy w sklepach kaes.,
zadbasz o swoje zdrowie korzystając z prywatnej opieki medycznej Medicover i karty MultiSport w atrakcyjnej cenie,
ubezpieczysz Siebie oraz Swoich bliskich w ramach ubezpieczenia grupowego PZU,
zyskasz realną szansę rozwoju i awansu - znaczna część naszych pracowników awansuje wewnętrznie.

Wyślij swoje CV już teraz i dołącz do naszego zespołu kaes.

  • Praca Słubice
  • Doradca Słubice
  • Słubice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509