Pomocnik w piekarni
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Nowel Sp. z o.o.
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków:

  • Poranny odpiek pieczywa do piekarni
  • Pomoc w produkcji pieczywa własnego
  • Dbanie o dobrą jakość i wygląda wyrobów
  • Dbanie o czystość i właściwy wygląd lokalu

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowej kierunkowe
  • Mile widziane doświadczenie w piekarnictwie/cukiernictwie
  • Dyspozycyjność do pracy od wczesnych godzin porannych
  • Posiadanie lub gotowość do wykonania badań sanepidowskich

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie z długą tradycją na rynku w branży produkcyjnej
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub inny kontrakt (ozusowane/ opodatkowane)
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • zniżki na wybrane produkty firmowe
  • szkolenia stanowiskowe
  • możliwość rozwoju w ramach firmy
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie

  • Praca Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584