Pomocnik budowlany
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Global Company 24
1. 5. 2024

Jesteśmy firmą z branży budowlanej działającą od wielu lat na rynkach w Polsce i za granicą. W ramach projektów przemysłowych jak i w budownictwie mieszkaniowym zatrudniamy ponad 250 pracowników. Wykonujemy duże projekty budowlane, pełniąc funkcję wykonawcy lub generalnego wykonawcy. Dla potrzeb realizacji projektu budownictwa w Warszawie poszukujemy kandydatów na stanowisko POMOCNIK BUDOWLANY.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
- prace budowlane
-wykonywanie prac zleconych, związanych z bieżącymi działaniami
-prace porządkowe
WYMAGANIA
- doświadczenie w pracy na budowie
- dobra organizacja pracy
- sumienność
- uczciwość
OFERUJEMY
- pracę na pełen etat (w godzinach 7.00-17.00)
- stabilne warunki zatrudnienia
- odzież roboczą
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
- perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy

  • Praca Warszawa
  • Deweloper budowlany Warszawa
  • Rzeczoznawca budowlany Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864