Pomocnik piekarza
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Kadry Serwis Sp.zo.o.
20. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Opis
Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego. Obecnie dla naszego klienta, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:
Zakres obowiązków: -
przygotowywanie surowców do produkcji zgodnie z wytycznymi, -
ręczne lub mechaniczne formowanie i dzielenie ciasta, -
sumienne wykonywanie poleceń brygadzisty zmianowego, -
obsługiwanie maszyn i urządzeń piekarniczych, -
wypiekanie wyrobów piekarniczych z zachowaniem zasad technologicznych -
układanie wyrobów na wózki piekarnicze oraz do pojemników, -
utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy, -
dbanie o powierzony sprzęt, narzędzia oraz maszyny produkcyjne, -
utrzymywanie higieny,
Mile widziane: -
doświadczenie na podobnym stanowisku,
Wymagania stanowiska
przestrzeganie i stosowanie się do zasad polityki firmy, -
przestrzeganie zasad bezpieczeństwa oraz higieny, -
chęć do pracy, -
dokładność, rzetelność, spostrzegawczość
Oferujemy
umowa o pracę, -
praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, -
stabilność zatrudnienia, -
praca w godzinach 17-1, -
atrakcyjne wynagrodzenie

  • Praca Szczecin
  • Piekarz Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862