Pomocnik malarza proszkowego
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
IQ METAL
4. 5. 2024

IQ Metal Sp. z o.o. firma produkcyjna z branży metalowej, w Szczecinie Dąbiu, w strefie przemysłowej North West Logistic Park, przy ul. Kniewskiej 7, zatrudni pomocnika malarza proszkowego

Obowiązki

  • Zawieszanie detali do malowania oraz ich ściąganie po malowaniu
  • Zabezpieczanie powierzchni niemalowanych
  • Obsługa urządzeń używanych w procesie malowania proszkowego (transport podwieszany, urządzenia myjące detale, piece)
  • Kontrola wizualna pomalowanych detali
  • Transport pomalowanych detali do magazynu
  • Przestrzeganie standardów jakościowych i bezpieczeństwa pracy

Wymagania

  • Zdolność szybkiego uczenia się i dostosowywania do nowych technologii
  • Umiejętność samodzielnej pracy oraz współpracy w zespole
  • Sumienność i dbałość o jakość wykonywanej pracy.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Szkolenie przygotowujące do pracy
  • Przyjazną atmosferę
  • Szkolenie i kursy zawodowe
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i dodatkowe benefity
  • Pracę w systemie dwuzmianowym (06:00 – 14:00; 14:00 – 22:00)

  • Mile widziane doświadczenie w pracach lakierniczych
  • Mile widziane uprawnienia UDT na wózki widłowe
  • Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy wszystkim za złożone zgłoszenia.

  • Praca Szczecin
  • Malarz Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862