Pomocnik Operatora Wytłaczarki
  • Rzeszów, Zaczernie
podkarpackie, Rzeszów, Zaczernie, Podkarpackie, Polska
Globale Ressource Humaine Sp. z o.o.
25. 4. 2024

Poszukujemy do stałej współpracy osoby dyspozycyjne i zmotywowane do podjęcia zatrudnienia. Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy.

Opis stanowiska:

  • Pakowanie wyrobów, kontrolowanie pomiarów (temperatura, waga)
  • Szkolenie na samodzielnego operatora wytłaczarki

Wymagania:

  • Chęci do pracy
  • Dyspozycyjności w systemie 3-zmianowym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stawka 28 zł brutto/h
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Możliwość płatnych nadgodzin (+50% w dni robocze, +100% w weekendy)
  • Dodatek 20% za pracę w godzinach nocnych
  • Po 3 miesiącach pracy:
  • dofinansowanie do dojazdów do pracy w kwocie 300-500 zł brutto (dotyczy lokalizacji Zaczernie)
  • powyżej 12h pracy jest zagwarantowany, darmowy posiłek
  • pełne wdrożenie do wykonywanej pracy
  • możliwość awansu
  • premie zależne od obecności
  • Multisport,
  • karnety do kina,
  • pakiet medyczny w pełni opłacony przez pracodawcę,
  • szkolenia,
  • imprezy firmowe, pikniki rodzinne
  • dofinansowania do studiów
  • wyprawka dla noworodka
  • paczki dla dzieci na święta Bożego Narodzenia i na dzień dziecka
  • nagrody Jubileuszowe
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • 3 komplety odzieży roboczej (prane przez firmę)

Zainteresowała Cię ta oferta? Czekamy na Ciebie! Wyślij swoje CV .

  • Praca podkarpackie
  • Operator podkarpackie
  • Operator maszyn podkarpackie
  • podkarpackie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659