Pomocnik Operatora Wytłaczarki
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
GRH
25. 4. 2024

Poszukujemy do stałej współpracy osoby dyspozycyjne i zmotywowane do podjęcia zatrudnienia. Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy.
Zaaplikuj na stanowisko:
Lokalizacja: Zaczernie (tworzywa i granulaty)
System pracy: 3 zmianowy (7:00-15:00, 15:00-23:00, 23:00-7:00)
Co oferujemy?
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Stawka 28 zł brutto/h
- Praca od poniedziałku do piątku
- Możliwość płatnych nadgodzin (+50% w dni robocze, +100% w weekendy)
- Dodatek 20% za pracę w godzinach nocnych
Po 3 miesiącach pracy:
- dofinansowanie do dojazdów do pracy w kwocie 300-500 zł brutto (dotyczy lokalizacji Zaczernie)
- powyżej 12h pracy jest zagwarantowany, darmowy posiłek
- pełne wdrożenie do wykonywanej pracy
- możliwość awansu
- premie zależne od obecności
- Multisport,
- karnety do kina,
- pakiet medyczny w pełni opłacony przez pracodawcę,
- szkolenia,
- imprezy firmowe, pikniki rodzinne
- dofinansowania do studiów
- wyprawka dla noworodka
- paczki dla dzieci na święta Bożego Narodzenia i na dzień dziecka
- nagrody Jubileuszowe
- dofinansowanie do nauki języka angielskiego
- 3 komplety odzieży roboczej (prane przez firmę)
Zakres obowiązków:
- Pakowanie wyrobów, kontrolowanie pomiarów (temperatura, waga)
- Szkolenie na samodzielnego operatora wytłaczarki
Zainteresowała Cię ta oferta? Czekamy na Ciebie! Wyślij swoje CV

  • Praca Rzeszów
  • Operator Rzeszów
  • Operator maszyn Rzeszów
  • Operator koparki Rzeszów
  • Operator wózków widłowych Rzeszów
  • Operator maszyn budowlanych Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228