Pomocnik operatora maszyn przy produkcji fiolek i ampułek w Wertheim
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
APN Agencja Pracy
6. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wypełnianie szkła z palety do ładowarki rurkowej
  • zmiana koloru i regulacja nakładania farby
  • monitorowanie urządzeń obrotowych
  • wizualna kontrola końcowa, pakowanie, etykietowanie
  • raportowanie awarii oraz informowanie o zwiększonej ilości wadliwych wyrobów w celu podjęcia działań korygujących do odpowiedzialnego za ustawienia maszyny (Einrichter)
  • zachowanie czystości i porządku wokół maszyny

WYMAGANIA:
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • komunikatywna (minimum B1) znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • zdolności manualne
  • Mile widziane (nie wymagane)
  • prawo jazdy kat B oraz własny samochód

OFERUJEMY:
  • niemiecką umowę o pracę
  • legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie płatne na konto (do 10 dnia następnego miesiąca)
  • możliwość pobierania zaliczek w początkowej fazie zatrudnienia
  • bezpłatne zakwaterowanie w pokoju wieloosobowym
  • dodatek urlopowy i świąteczny
  • niemieckie ubezpieczenie
  • 25 dni płatnego urlopu
  • profesjonalną obsługę przed wyjazdem, pomoc w organizacji transportu do Niemiec

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

120 536
20 228