Elektryk, elektromonter, pomocnik elektryka, MANHEIM
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
IMS GmbH
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

1.OBOWIAZKI DLA ELEKTRYKA BUDOWLANEGO:

• Praca dla elektryka przy instalacjach elektrycznych

• Montaż instalacji elektrycznych w objektach przemysłowych, handlowych i mieszkaniowych

• Montaż, i naprawa, włączników, gniazdek i oświetlenia

• Konserwacja i renowacja instalacji elektrycznych.

2. OBOWIAZKI DLA ELEKTRYKA PRZEMYSLOWEGO:

• Przyłączanie kabli do rozdzielni oraz urządzeń przemysłowych.

• Rozprowadzanie różnego rodzaju kabli, przycinanie i wykańczanie okablowania przy użyciu róznych technik przyłączeniowych.

• Montowanie szaf sterowniczych na podstawie rysunków i schematów.

• Posługiwanie sie narzedziami elektrycznymi.

• Wykonywanie pomiarów elektrycznych.

• Konserwacja, renowacja i montaż szaf i urządzeń sterowniczych.

• Wymagana jest wiedza na temat symboli, norm i kodów podawanych w rysunkach konstrukcyjnych i schematach.

WYMAGANIA:
  • Kwalifikacje w zawodzie elektryka lub doświadczenie na w/w stanowisku
  • Sumienne i profesjonalne wykonywanie zadań
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego umozliwiajaca komunikacje w pracy
  • Własny samochód na dojazdy do pracy, mile widziane

OFERUJEMY:
  • Pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne, zgłoszenie do niemieckiej kasy chorych
  • Stala niemiecka umowę o pracę na czas nieokreslony, tlumaczona na jezyk polski!
  • Dlugoterminowy kontrakt, mozliwe nadgodziny.
  • Zorganizowane zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy przez pracodawce (pokoje jednoosobowe) z dostepem do kuchni i internetu.
  • Dodatki za pracę w dni świąteczne, dodatek urlopowy.
  • Wyposażenie ochronne (obuwie, ubranie robocze na koszt Firmy IMS oraz skrzynke z narzedziami)
  • Przelew biezacych cotygodniowych zaliczek wypłacanych juz w pierwszym tygodniu rozpoczecia pracy, nieopodatkowany dodatek do każdego dnia pracy
  • Opieka polskiego koordynatora na czas zatrudnienia

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

113 581
19 190