Pomocnik operatora maszyn
  • Lublin
pomocnik operatora maszyn
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 4. 2024

masz smykałkę do obsługi maszyn? po dwóch dniach pracy marzysz o chwili wytchnienia?

świetnie się składa, poszukujemy obecnie pomocnika operatora maszyn! dołącz do największych firm z branży poligraficznej na terenie Lublina.

Oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na produkcji- mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn
  • gotowości do pracy w systemie równoważnym
  • chęci współpracy na dłuższy okres
  • umiejętności myślenia przestrzennego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie od 4700 zł brutto - 4900 zł brutto (w zależności od twojego doświadczenia)+ premia w wysokości100 zł brutto(po 1 msc pracy) orazpremia zadaniowado kilkuset zł miesięcznie (po 3 msc pracy)
  • pracę w systemie równoważnym - dwa dni pracy (1 dzień 6:00 - 18:00, 2 dzień 18:00 - 6:00) a następnie dwa dni wolnego
  • umowę o pracę tymczasową (płatne L4, ZUS), a docelowo praca bezpośrednio w firmie
  • możliwość poszerzenia swojego doświadczenia w obsłudze nowych maszyn
  • benefity - karty sportowe, pakiety medyczne

Zadania

  • wsparcie operatora w obsłudze maszyn drukarskich (sztanca, falcerka, sklejarka, drukarka fleksograficzna)
  • ustawienia druku komputerowego
  • załadunek produktu do maszyny
  • dbanie o ciągłość pracy drukarni

  • Praca Lublin
  • Operator maszyn Lublin
  • Operator maszyn budowlanych Lublin
  • Operator Lublin
  • Operator koparki Lublin
  • Operator wózków widłowych Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448