Pomocnik mechanika
  • Lublin
pomocnik mechanika
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
23. 4. 2024

znasz różnego rodzaju narzędzia i lubisz majsterkować? praca z nimi nie sprawia Ci problemu i chciałbyś/chciałabyś rozwijać się w kierunku mechaniki i pracować w firmie w pełni zautomatyzowanej?

świetnie się składa! obecnie poszukujemy pomocnika mechanika!

Oczekujemy

  • znajomości narzędzi, elektronarzędzi oraz części tj. łożyska, śruby, klucze, siłowniki, wkrętarka itp.
  • mile widziane doświadczenie produkcyjne/operatorskie
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 4ro brygadowym
  • kreatywność, sumienność i odpowiedzialność
  • smykałki i chęci do nauki w zakresie zadań technicznych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (odprowadzane składki ZUS, płatne L4, urlop wypoczynkowy)
  • stawkę godzinową 26,50 zł brutto/h + dodatek zmianowy 20% + dodatek nocny 20%
  • dofinansowanie do obiadów w wysokości 10 zł dziennie
  • stołówkę firmową
  • pracę w systemie 5cio brygadowym (6 dni pracy w godzinach 6-14, 14-22, 22-6 i około 2 dni wolnego)
  • możliwość dłuższej współpracy z docelowym zatrudnieniem bezpośrednim u Klienta

Zadania

  • wsparcie dla brygady w sprawnej obsłudze linii
  • usuwanie drobnych usterek
  • weryfikacja i naprawa drobnych usterek
  • opieka nad maszyną
  • zgłaszanie poważniejszych usterek do przełożonego
  • praca z podstawowymi narzędziami

  • Praca Lublin
  • Mechanik Lublin
  • Technik mechanik Lublin
  • Technik mechanik okrętowy Lublin
  • Technik mechanik lotniczy Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228