Pomocnik montera rusztowań przemysłowych
  • Bydgoszcz
pomocnik montera rusztowań przemysłowych
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
28. 3. 2024

Praca za granicą, bez języka, bez doświadczenia - pokażemy Ci na czym to polega.

Kraj pracy:Niemcy 1700-2000 euro "na rękę" oraz Holandia 2000-2400 euro "na rękę"

Mieszkanie i samochód służbowy - zorganizowany!

Nie przegap okazji i aplikuj. To zajmie Ci tylko 5 sekund! Nie wymagamy CV.

Oczekujemy

  • gotowość do pracy na wysokości
  • sprawności fizycznej
  • prawo jazdy kat. B

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wypłata w eurozgodnie z umową na Twoje konto
  • polską umowę o pracę
  • mieszkanie i samochód służbowy
  • bezpłatnysprzęt i ubiór roboczy
  • opieka polskojęzycznych koordynatorów na miejscu

Zadania

  • praca w zespołach 3 osobowych
  • montaż i demontaż rusztowań na obiektach przemysłowych
  • praca w całości do przyuczenia

  • Praca Bydgoszcz
  • Monter Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714