Monter izolacji przemysłowych
  • Bydgoszcz
monter izolacji przemysłowych
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Poszukujemy monterów izolacji przemysłowych z doświadczeniem. Praca za granicą: Niemcy, Belgia, Holandia.

Atrakcyjne wynagrodzenie, do 2900 € "na rękę" w zależności od doświadczenia oraz wiele benefitów i zróżnicowany system pracy do wyboru.

Praca w zaufanej i znanej firmie, dla której liczą się Twoje umiejętności.

Jeśli posiadasz doświadczenie jako monter izolacji, nie czekaj! Aplikuj do nas już teraz i porozmawiajmy o Twojej nowej pracy.

Oczekujemy

  • min. 1,5 roku doświadczenia w pracy przy montażu izolacji przemysłowych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wypłata w eurozgodnie z umową na Twoje konto w przedziale:
    • Niemcy:1700-2100 euro"na rękę"
    • Belgia/Holandia:2100-2900 euro"na rękę"
  • rotacje wNiemczech:
    1. weekendówki(od poniedziałku do piątku w pracy i weekend w domu, czasami praca do czwartku i dłuższy weekend w domu)
    2. 10/4(10 dni w pracy i 4 dni w domu)
    3. 3/1(3 tygodnie w pracy i 1 tydzień w domu)
  • rotacja wBelgii/Holandii:4 na 1(4 tygodnie w pracy i 1 tydzień w domu)
  • polską umowę o pracę
  • dodatki za pracę w weekendy, święta oraz za nadgodziny
  • wyposażone mieszkanie i samochód służbowy
  • bezpłatnysprzęt i ubiór roboczy
  • opieka polskojęzycznych koordynatorówna miejscu
  • pomoc w wyrobieniu certyfikatu VCA
  • bogaty pakiet socjalny m.in.: dofinansowanie do wypoczynku

Zadania

  • montaż i naprawa izolacji ciepłochronnych na obiektach przemysłowych
  • izolacje są montowane na: rurociągi, kolana, trójniki, zawory

  • Praca Bydgoszcz
  • Monter Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448