Pomocnik montera rusztowań Niemcy
  • Namysłów
Namysłów, Namysłów, Opolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
11. 5. 2024

Wyjedź za granicę i zarabiajw euro. Na początek około1 700 - 2 000 EURO "na rękę"- z nadgodzinami zarobisz jeszcze więcej!

Bez języka obcego. Bez doświadczenia. Wszystko zorganizowaliśmy dla Ciebie: kurs przygotowujący do pracy, transport, zakwaterowanie i opiekę polskojęzycznych koordynatorów.

Aplikuj szybko bez CV! Zadzwonimy do Ciebie i porozmawiamy o szczegółach nowej pracy.

Zadania

  • praca w zespołach 3 osobowych
  • montaż i demontaż rusztowań na obiektach przemysłowych
  • praca w całości do przyuczenia

Zapraszamy do aplikowania.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Oferujemy

  • umowę o pracębezpośrednio z firmą
  • wypłataw euro 1700 - 2000 € euro "na rękę"
  • dodatki:+25% stawki godzinowej powyżej normatywu,

    za niedzielę dodatkowo +75% stawki godzinowej, za pracę w święta: 200%, godziny nocne: 20%
  • zakwaterowanie blisko pracy, w pełniwyposażone mieszkania
  • bezpłatny transportpracowniczy na miejscu, odzież ochronna i narzędzia
  • regularne zjazdy do Polski na 1 tydzień (jeśli chcesz lub jeśli nie, to możliwa praca w nadgodzinach)
  • bezpłatneszkolenie przygotowujące do pracy
  • dodatkowe korzyści dla Ciebie:dofinansowanie do wypoczynku, pożyczkę mieszkaniową, opiekę medyczną, ubezpieczenie, kartę sportową
  • realna możliwość awansu zawodowego

Oczekujemy

  • gotowość do pracy na wysokości
  • prawo jazdy kat. B

  • Praca Namysłów
  • Monter Namysłów
  • Namysłów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458