Pomocnik montera instalacji sanitarnych
  • Jaworzno
Jaworzno, Jaworzno, Śląskie, Polska
NOWREM GROUP Daniel Łata Spółka Komandytowa
7. 5. 2024

NOWREM GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Firma – Integrator technologii budowlanych i systemów instalacyjnych zatrudni pracowników na stanowisku:
POMOCNIK MONTERA INSTALACJI SANITARNYCH / PRACOWNIK FIZYCZNY
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, kwalifikacji i umiejętności.
Miejsce zatrudnienia: Jaworzno
Zakres obowiązków:
• Pomoc przy pracach montażowych urządzeń i instalacji: wodnych, kanalizacyjnych, c.o., gazowych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, itp.,
• pomoc przy utrzymaniu i bieżącym serwisowaniu i konserwacji obiektów, urządzeń i instalacji,
• wykonywanie drobnych prac budowlanych i naprawczych,
• wykonywanie prac gospodarczych,
• transport i zaopatrzenie miejsc prowadzenia prac,
• utrzymanie czystości w miejscu prowadzonych prac.
Wymagania:
• wykształcenie min. zawodowe,
• praktyczna obsługa narzędzi, maszyn, elektronarzędzi,
• prawo jazdy kat. „B”,
• zaangażowanie i chęć do pracy,
• punktualność,
• umiejętności manualne oraz sprawność fizyczna,
• znajomość branży sanitarnej i budowlanej,
• uprawnienia energetyczne SEP – dodatkowy atut.
Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• pakiet socjalno- pracowniczy, odzież i środki BHP,
• rozwój oraz podnoszenie kwalifikacji poprzez ustawiczne szkolenia branżowe,
• samochód służbowy w godzinach pracy,
• niezbędne, profesjonalne narzędzia pracy,
• profesjonalne zaplecze techniczne,
• Karta multisport.

  • Praca Jaworzno
  • Technik urządzeń sanitarnych Jaworzno
  • Monter Jaworzno
  • Jaworzno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293